Енергія сонця
- майбутнє електроенергетики

Ми не матимемо суспільства, якщо знищимо довкілля.

Енергія сонця – майбутнє «зеленої» енергетики,

дієвий спосіб захисту довкілля й

клімату навколишнього світу.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕТУЛЯ СОЛАР»

підприємство, яке працює у сфері альтернативної електроенергетики і входить до групи компаній «LE Group».

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕТУЛЯ СОЛАР»

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» вже 3 рік працює у сфері альтернативних джерел енергії. 2017 року ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» розпочало будівництво проекту «Наземної фотоелектричної сонячної електростанції «Приозерна»». Сонячна електростанція була здана в експлуатацію у жовтні 2017 року. З початку 2018 року «Приозерна» виробляє екологічну чисту електроенергію і продає її за «зеленим» тарифом в ДП «Енергоринок».

 

Основні події:

  • Жовтень 2017 року – отримання ліцензії з виробництва електричної енергії, «зеленого» тарифу;
  • Грудень 2017 року – укладення договору купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом з ДП «Енергоринок»;
  • Лютий 2018 року – початок роботи «Наземної фотоелектричної сонячної електростанції «Приозерна»»;
  • Червень 2018 року – урочисте відкриття «Наземної фотоелектричної сонячної електростанції «Приозерна»»;
  • Червень 2019 року - підписання договору купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом з ДП «Гарантований покупець;
  • Липень 2019 року – отримання нової ліцензії на виробництво електричної енергії.

Відновлювана енергетика у цьому році впевнено зростає по всьому світу, в той час як в інших частинах енергетичного сектора, включаючи нафту, газ і вугілля, спостерігається різкий спад через кризу COVID-1. Виробництво електроенергії на основі відновлюваних джерел в поточному році зросте на 7%, незважаючи на зниження світового попиту на енергію на 5%, що є максимальним падінням з часів Другої світової війни. В цілому попит на відновлювані джерела енергії в світі у 2020 році зросте на 1%. У 2021 році темпи зростання встановленої потужності ВДЕ складуть 10% і стануть максимальними з 2015 року.

В енергобаланс України закладено пропозицію поступового зменшення теплової генерації у структурі річного виробництва електроенергії з 27,5% у 2021 році до 19% в 2029 році. Одночасно з цим зростання частки ВДЕ з 14,4% (2021 року) до 28,4% (2029 року), а також збереження ролі АЕС на рівні 55%..58%. Така структура генерації, наближено відповідає вимогам європейської політики «зеленого» переходу.

При використанні відновлювальних нетрадиційних джерел енергії знижуються викиди різних забруднюючих речовин, в тому числі парникових газів, в порівнянні з традиційними джерелами енергії. ВДЕ можуть також впливати на зменшення місцевого забруднення атмосфери, покращення якості повітря в містах і зонах відпочинку. Сучасні сонячні батареї – це один із напрямків поліпшення стану екології. Саме сонячні електростанції не забруднюють ґрунт та атмосферу на відміну від атомних чи гідроелектростанцій. Експлуатація сонячної електростанції ніяк не зачіпає атмосферу. Це пов’язано з тим, що енергія генерується завдяки фізичним процесам без шкідливих викидів.

УВАГА!

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕТУЛЯ СОЛАР»

 повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену на CЕС «Приозерна».

          Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п'ятницю з 09:00 год. по 18:00 год. до 17 жовтня 2017 року (включно) за адресою: Львівська область, Яворівський район, с.Залужжя, Залузька сільська рада або на електронну адресу  підприємства  - zetuliasolar@gmail.com.

 

         Відкрите обговорення (відкрите слухання) розпочнеться о 12:00 год 18 жовтня 2017 року в приміщенні Залузької сільської ради (с.Залужжя)

         До обговорення запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадських інституцій, місцеві мешканці.

ОБГРУНТУВАННЯ 

Дата - 03.10.2017

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» повідомляє про проведення відкритого обговорення (слухання) щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену на СЕС «Приозерна».
Відкрите обговорення (відкрите слухання) проведене 18 жовтня 2017 року в приміщенні Залузької сільської ради (с.Залужжя)
З Протоколом обговорення (слухання) можна ознайомитись за цим посиланням.

18.10.2017

 

Наші контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» Юридична адреса: 79026, м. Львів, вул. Лазаренка 1а, офіс 54

Адреса:

79026, м. Львів, вул. Лазаренка 1а, офіс 54

Телефон:

380 98 523 26 32